O mnie

Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na wydziale psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz roczne studium ze Wstępu do Psychoterapii Psychoanalitycznej w Ośrodku Psychoterapii Psychoanalitycznej „Trójmiasto”. W tymże Ośrodku ukończyłam 4-letnie Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej i ubiegam się o certyfikat psychoterapeuty psychoanalitycznego. Uzyskałam status Kandydata PTPP.

Posiadam 7-letnie doświadczenie w pracy psychologicznej z dorosłymi oraz młodzieżą. Przez 2 lata pracowałam z osobami dorosłymi jako psycholog na oddziale jednego z elbląskich szpitali. Od ponad 5 lat pracuję z młodzieżą, dziećmi i dorosłymi w elbląskich szkołach. Wielokrotnie prowadziłam warsztaty dla młodzieży oraz dorosłych w ramach współpracy ze szkołą i Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Elblągu.

Współpracuję z Psychoanalitycznym Punktem Konsultacyjnym w Sopocie.

W pracy psychoterapeutycznej w gabinecie pracuję zgodnie ze standardami Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej (EFPP) oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej (PTPP). W związku z tym obowiązuje mnie nie tylko Kodeks Etyczny Psychologa, ale także Kodeks Etyczny Psychoterapeuty Psychoanalitycznego. Standardy EFPP i PTPP wymagają odpowiedniego szkolenia, przejścia własnej psychoterapii szkoleniowej oraz poddawania swojej pracy z pacjentami regularnej superwizji.

Emilia Jurewicz